absolutní pořadí

(pouze u zdokumentovaných časů; různá délka trati, počet dní, etap, přehrad, množství vody, počasí)

PDF formát

pořadí posádka oddíl čas (h) rok kategorie
1 Plaňanský-Plaňanský Jiskra Týn nad Vltavou 11:05:42 1956 K2
2 Hašek-Pluskal DA Litoměřice 11:18:14 1956 K2
3 Kadeřábek Spartak Nusle 11:42:58 1956 K1
4 Kodet-Dostál DA Litoměřice 11:56:04 1956 K2
5 Rosa DA Litoměřice 11:57:32 1956 K1
6 Šváb Spartak Nusle 12:00:24 1956 K1
7 Boubín Spartak Děčín 12:01:11 1956 K1
8 Neuwirth Lokomotiva Praha 12:01:27 1956 K1
9 Plaňanský-Slepička Jiskra Týn nad Vltavou 12:05:23 1956 K2
10 Huňáček Sparta LZ Plzeň 12:11:55 1956 K1
11 Kropáček Slavoj Praha 12:14:41 1955 K1
12 Dušek-Dolejš ÚDA 12:14:58 1956 C2
13 Pavlačka-Mohler Dynamo Bratislava 12:17:16 1955 F2
14 Jindřich Jiskra Kolín 12:18:09 1956 K1
15 Jambor (Mojžíšek) USK Praha 12:18:11 2011 K1
16 Baďura-Janů DA Litoměřice-Bratislava 12:18:36 1956 C2
17 Mojžíšek USK Praha 12:25:00 2012 K1
18 Ježek USK Praha 12:25:01 2012 K1
19 Vlček-Skřivánek Slavoj PAC Praha 12:25:30 1956 C2
20 Polesný-Fuka Dynamo České Budějovice 12:26:13 1956 C2
21 Kucián MH Pardubice 12:26:30 2011 K1
22 Šebek Pardubice 12:28:28 1956 K1
23 Válek DA Litoměřice 12:30:32 1956 K1
24 Hájek Jiskra Kolín 12:32:01 1956 K1
25 Straka-Straka Spartak Strašnice Tesla 12:33:56 1955 F2
26 Vlček-Havel Spartak Sezimovo Ústí 12:36:00 1956 C2
27 Beneš Tatran Brno 12:36:28 1955 K1
28 Kropáček-Hojgr Sokol Smíchov-ATK 12:40:23 1949 F2
29 Babánek-Mayer Spartak Nusle 12:41:10 1955 F2
30 Peřina-Gergel Jiskra Poděbrady 12:41:34 1958 F2
31 Charva-Mayer Spartak Nusle 12:41:46 1954 F2
32 Kokoška Spartak Modřany 12:42:04 1956 K1
33 Huňáček Spartak Plzeň 12:43:00 1955 K1
34 Průcha-Průcha Sparta AZKG Praha 12:43:56 1956 C2
35 Klíma-Lomecký K. Sokol Dynamo Slavia 12:44:52 1949 F2
36 Franc Lokomotiva Nymburk 12:46:30 1955 K1
37 Makay-Muth Svazarm Považská Bystrica 12:46:47 1954 F2
38 Pech-Kroutil Sokol Podolí 12:46:59 1949 F2
39 Bucák-Tátoš RH České Budějovice 12:47:26 1958 F2
40 Zima-Votruba Slavoj PAC Praha 12:49:57 1956 C2
41 Flora-Zaoral ÚDA 12:51:48 1954 C2
42 Hanák-Horký Spartak Královo Pole 12:52:11 1956 C2
43 Pánek-Škrland Sokol Dynamo Slavia 12:52:22 1949 F2V
44 Kachlík-Malač ÚDA 12:52:47 1954 C2
45 Burian KKJ Týn nad Vltavou 12:54:38 2011 K1
46 Skřivánek-Dvořáček Spartak Modřany Aeropal 12:56:25 1955 C2
47 Dostál-Kodet Spartak Motorlet 12:58:58 1958 F2
48 Pavelec Lokomotiva Nymburk 12:59:07 1955 K1
49 Hájek Svazarm Kolín 13:00:24 1955 K1
50 Dusil-Kohout Motorlet-Spartak Nusle 13:00:53 1956 F2T
51 Hartl-Ciller Jiskra Mšeno 13:01:28 1956 C2
52 Babánek-Hauptmann Spartak Nusle 13:02:30 1954 F2
53 Kotrč SK Sport Zbraslav 13:05:18 2011 K1
54 Vik Sokol Černožice 13:05:31 2012 K1
55 Pavlík USK Praha 13:07:03 2011 K1
56 Baďura-Janů Slavia Praha VŠ 13:08:01 1954 C2
57 Šára Lokomotiva Braník 13:08:58 2011 K1
58 Junek KVS Praha 13:09:40 2010 K1
59 Kucián Modrá Hvězda Pardubice 13:10:20 2010 K1
60 Horák Sokol Hradec Králové 13:11:40 2010 K1
61 Vambera-Holý Slavia Praha-Spartak Nusle 13:13:41 1957 K2
62 Pavlík USK Praha 13:14:10 2013 K1
63 Šára Lokomotiva Braník 13:14:23 2012 K1
64 Lášek-Lášek Spartak Modřany Aeropal 13:15:42 1954 F2T
65 Holý-Jelínek Spartak Jawa-Spartak Sokolovo 13:16:19 1959 K2
66 Černý-Oták VSP 13:18:00 1928 C2
67 Náplava Baník Třinec 13:18:09 1954 K1
68 Matocha ATK 13:18:11 1949 F1
69 Dohnálek-Zámečník Spartak Modřany Aeropal 13:18:29 1954 F2T
70 Smrž-Doubek Jiskra Písek 13:18:46 1954 C2
71 Felix-Kudrna Sokol Podolí 13:19:15 1949 C2
72 Svoboda-Balík Spartak Modřany 13:20:39 1956 C2
73 Beránek-Rozmara Dukla Litoměřice 13:20:47 1957 K2
74 Psota-Průša Spartak Praha Sokolovo 13:21:21 1955 C2
75 Šváb Slovan Olomouc 13:21:50 1955 F1
76 Gric Sokol Brno-Žabovřesky 13:22:27 1949 F1
77 Fiala-Matějíček Slavia-DA 13:22:39 1955 C2
78 Průcha-Průcha Spartak Praha AZKG 13:23:50 1955 C2
79 Havel-Pecka Sokol Dynamo Slavia 13:23:57 1949 C2
80 Dvořáček-Beneš Rudá Hvězda 13:24:17 1954 C2
81 Dobal Jiskra Týn nad Vltavou 13:25:37 1954 K1
82 Pokorný Sparta AZKG Praha 13:26:04 1956 F1
83 Zeman-Korda Lokomotiva Č. Budějovice 13:26:12 1955 F2T
84 Šára Lokomotiva Braník 13:26:50 2010 K1
85 Hlom Baník Karlovy Vary 13:27:49 1956 F1
86 Mojžíšek USK Praha 13:27:58 2013 K1
87 Reif V.-Reif J.   13:28:15 1926 C2
88 Kalhous Spartak Hloubětín Tesla 13:29:21 1954 K1
89 Jindřich-Hájek Jiskra Kolín 13:29:39 1959 K2
90 Štefka-Dvořák Sokol Podolí 13:31:02 1954 C2
91 Keri-Plzák Dukla Litoměřice 13:31:05 1957 K2
92 Šváb V. Slovan Olomouc 13:31:19 1954 F1
93 Doležal SC 80 Chomutov 13:32:04 2011 K1
94 Nič-Drastík Sokol Dynamo Slavia 13:32:07 1949 C2
95 Reif V.-Reich J. ČYK 13:32:14 1928 C2
96 Pavlík USK Praha 13:32:19 2012 K1
97 Babánek Spartak Nusle 13:32:52 1956 F1
98 Loch-Lipovský ČYK 13:32:58 1928 C2T
99 Šváb H. Slovan Olomouc 13:34:57 1954 F1
100 Pípal-Marek Pracovní zálohy Praha 13:35:13 1954 C2
101 Straka-Straka Spartak Modřany Aeropal 13:35:39 1954 C2
102 Kadeřábek-Dvořák Sokol Dynamo Slavia 13:36:07 1949 F2J
103 Šára Lokomotiva Braník 13:36:21 2013 K1
104 Šrámek SK VP Olomouc 13:36:38 2011 K1
105 Karlík-Lomecký O. Sokol Podolí 13:38:03 1949 C2
106 Elis Jiskra Mšeno 13:41:46 1956 K1
107 Šváb Sokol Olomouc 13:43:43 1949 F1J
108 Zbirovský-Šlechta Slavoj PAC Praha 13:44:46 1956 C2
109 Křehnáč-Štěpánek Spartak Praha Sokolovo 13:44:59 1955 C2
110 Hlom Baník Karlovy Vary 13:45:11 1954 F1
111 Los-Vlček Sokol Dynamo Slavia 13:45:22 1949 C2
112 Novák-Karlík KVT 13:45:32 1928 C2
113 Laube Lokomotiva Beroun 13:45:32 2013 K1
114 Doležal SC 80 Chomutov 13:45:40 2012 K1
115 Schneider-Lisický Slavoj Praha Deza 13:47:20 1955 F2T
116 Březina-Kuta Modrá Hvězda Pardubice 13:47:30 2010 C2
117 Hlom Baník Karlovy Vary 13:48:21 1955 F1
118 Škalda Sokol Smíchov 13:49:13 1949 F1
119 Synek Sokol Pražský 13:51:10 2010 K1
120 Hájek Sokol Dynamo Slavia 13:51:44 1949 F1
121 Liška Spartak Děčín 13:51:45 1958 F1
122 Pokorný Spartak Praha 13:51:48 1955 F1T
123 Doležal SC 80 Chomutov 13:52:42 2013 K1
124 Ryba-Maleček Slavia Technika Praha 13:52:50 1956 C2
125 Bracke DA Litoměřice 13:52:57 1956 F1
126 Zemánek-Zdeněk Sokol Podolí 13:53:20 1949 F2V
127 Přibyl Sparta LZ Plzeň 13:54:41 1956 F1
128 Kotrč Sport Zbraslav 13:54:50 2010 K1
129 Oták-Štok   13:56:11 1926 C2T
130 Klabouch Sokol Dynamo Slavia 13:56:46 1949 F1J
131 Randák-Novák Sokol Nymburk 13:57:19 1949 F2J
132 Zelinka Spartak Praha Sokolovo 14:01:09 1958 F1
133 Oskar-Weigert ČYK 14:02:52 1928 C2T
134 Doležal Chomutov 14:04:17 2010 K1
135 Šafář-Svoboda ATK-Spartak Modřany 14:04:18 1949 C2
136 Kusovský Spartak Modřany 14:04:33 2010 K1
137 Vaněk Spartak Děčín 14:06:07 1958 F1
138 Boubín Spartak Děčín 14:06:32 1958 F1
139 Laube TJ Lokomotiva Beroun 14:07:01 2011 K1
140 Laube Lokomotiva Beroun 14:07:56 2012 K1
141 Sýkora Slavia Praha 14:08:45 1955 F1T
142 Polesný-Fuka Dynamo Č. Budějovice 14:09:22 1958 C2
143 Váňa Sokol Dynamo Slavia 14:09:28 1949 F1
144 Synek Sokol Pražský 14:11:16 2011 K1
145 Ryba-Maleček Slavia Praha 14:11:31 1955 C2T
146 Synek Sokol Pražský 14:11:34 2012 K1
147 Šára Lokomotiva Braník 14:13:07 2013 K1
148 Průcha-Průcha Spartak Praha AZKG 14:13:13 1954 C2T
149 Plaňanský-Plaňanský Jiskra Týn nad Vltavou 14:14:17 1959 K2
150 Dufek-Černý-Zimčík P.-Zimčík J. Regulus 14:15:01 2013 K4
151 Kumžáková-Lagner Dukla Praha-Bohemians Praha 14:17:15 2010 K2M
152 Máša A. Sokol Dynamo Slavia 14:17:53 1949 F1
153 Roušavý-Vokřál Lokomotiva Kolín 14:21:37 1956 C2T
154 Purchart-Záleský Sokol Dynamo Slavia 14:22:15 1949 C2J
155 Matějček-Fiala Spartak Nusle 14:22:56 1954 C2T
156 Boehm-Stella Slavia-Jiskra 14:24:07 1955 F2T
157 Černý-Průša Spartak Modřany 14:24:19 1956 C2
158 Dufek-Černý-Kusovský-Zimčík P. Regulus 14:26:57 2012 K4
159 Pokorný Spartak Praha 14:29:01 1954 F1T
160 Fiala Sokol Plzeň 14:29:22 1949 F1
161 Hladký-Balcar Spartak Modřany 14:31:00 1956 C2T
162 Guertler-Hora Spartak Radotín 14:32:36 1958 C2
163 Vach Tatran Praha 14:32:45 1955 F1
164 Kraus-Kouba SKS 14:34:05 1935 F2
165 Hanák-Malač Dynamo Brno 14:36:18 1958 C2
166 Jelínek Spartak Sokolovo 14:36:52 1957 K1
167 Soudný-Jiránek Sokol Michle 14:37:46 1949 C2J
168 Kroutil-Pech Sokol Podolí 14:38:22 1951 F2
169 Tomášek-Lama Jiskra Mšeno 14:38:42 1956 F2T
170 Ňanika-Dalibaba Spartak Modřany 14:39:05 1956 C2T
171 Svoboda-Peterka ATK 14:39:38 1949 C2
172 Randák-Sýkora Lokomotiva Nymburk 14:40:15 1958 K2T
173 Mayer Sokol Podolí 14:40:33 1949 F1
174 Hejl-Wiedner Lokomotiva-Slavia 14:42:41 1955 C2T
175 Uxa Tatran Brno 14:43:04 1955 F1
176 Kampf-Pouzar Dynamo České Budějovice 14:43:14 1958 C2
177 Fill Sokol Olomouc 14:49:14 1949 F1J
178 Kohout Spartak Nusle 14:50:32 1955 F1T
179 Nohejl-Novák Slovan Státní banka 14:51:20 1956 F2T
180 Plaňanský-Plaňanský Jitex Týn n. Vlt. 14:51:33 1951 K2
181 Cígner-Holeček Sokol Podolí 14:52:03 1949 C2
182 Dvořák-Hájek SK Dynamo Slavie 14:53:14 1951 F2
183 Karlík-Cígner Sokol Podolí 14:56:47 1935 C2
184 Pavelec Lokomotiva Nymburk 14:57:14 1959 K1
185 Wiesner-Cígner Sokol Podolí 14:58:16 1929 C2
186 Dlouhý Jiskra Stalinovy závody 15:01:23 1956 F1
187 Svoboda Slovan Olomouc 15:01:53 1959 K1
188 Štefka-Dvořák Sokol Podolí 15:03:39 1949 C2J
189 Vokřál Lokomotiva Kolín 15:04:06 1954 F1T
190 Vaněk Spartak Děčín 15:05:18 1959 K1
191 Novák-Jansen Spartak Modřany 15:05:24 1956 C2T
192 Maršálek-Svoboda SK Smíchov 15:08:25 1932 F2
193 Šibal-Štys KVT 15:08:36 1928 C2T
194 Hrbek SC 80 Chomutov 15:09:53 2013 K1
195 Markl-Klíma SKS 15:10:51 1935 F2
196 Šilhánek-Svoboda Sokol Podolí 15:11:26 1949 F2J
197 Rus-Felix Vodní skauti 15:12:15 1935 C2
198 Šanda-Cígner KVS 15:12:40 1932 F2
199 Šmatlák-Pánek SKEP 15:13:00 1937 F2
200 Humpál Sokol Podolí 15:13:17 1935 F1
201 Ryska E. -Lukavský Yroquois 15:14:19 1929 C2
202 Škrdlant-Lomecký K. SK Dynamo Slavie 15:14:29 1951 F2
203 Topinka Sport Zbraslav 15:15:04 2012 K1
204 Felix-Kudrna Sokol Podolí 15:15:20 1951 C2
205 Dolníček-Utíkal Slavoj Kojetín 15:20:58 1955 C2T
206 Rajnyš Lokomotiva Braník 15:21:07 2011 K1
207 Tesař-Mottl SKEP 15:21:15 1935 F2J
208 Koubek-Pekárek Sokol Dynamo Slavia 15:21:30 1949 C2
209 Kraus-Pejška SKS 15:21:53 1932 F2
210 Valášek-Koenig Baník Chvaletice 15:23:18 1956 C2T
211 Havel-Pecka SK Dynamo 15:25:32 1951 C2
212 Jína-Novotný   15:25:48 1926 F2
213 Odvárko-Vrdlovec Dukla Praha 15:25:53 2011 C2T
214 Jindřich Jiskra Kolín 15:26:08 1957 K1
215 Srnáková USK Praha (SVK) 15:26:48 2012 K1W
216 Kopsa-Zaspal KVS Praha 15:28:38 1953 C2
217 Jindřich-Hájek ČSD Kolín 15:29:48 1952 K2
218 Koníček-Škrdlant   15:30:26 1935 C2
219 Matzenauer-Pokorský Sokol Karlova Ves, Bratislava 15:30:27 1951 F2
220 Loch-Lipovský ČYK 15:30:45 1929 C2T
221 Zeman-Potůček Č.Y.K. Č. Budějovice 15:32:41 1935 C2
222 Fried Jitex Týn n. Vlt. 15:34:34 1951 K1
223 Hlom-Procházka Baník Jáchymov 15:35:10 1953 F2
224 Paleček Lokomotiva Nymburk 15:35:35 1956 F1T
225 Dusil-Doleček Sokol Podolí 15:36:37 1937 F2
226 Brandmayer-Brukner SKS 15:37:16 1937 F2
227 Laube Lokomotiva Beroun 15:39:26 2013 K1
228 Mareš MH Pardubice 15:40:38 2012 C1
229 Lenc-Skřivánek Slavia Praha-Vysoké školy 15:41:04 1953 C2
230 Šlapanský-Turnovský Vodní skauti 15:43:43 1935 F2J
231 Polesný-Fuka Dynamo Č. Budějovice 15:44:06 1957 C2
232 Vyhnal Sokol Podolí 15:45:59 1949 F1
233 Randák-Novák Lokomotiva Nymburk 15:46:06 1952 F2
234 Hayer-Hergl Slavoj VD Praha 15:49:09 1956 C2T
235 Pinkas RH Hradec Králové 15:49:12 1958 K1
236 Šajtar-Pokorný Slavie Žabovřesky 15:50:56 1958 K2
237 Rajnyš Lokomotiva Braník 15:51:46 2012 K1
238 Řepa Dynamo České Budějovice 15:52:00 1957 K1
239 Ziller-Pala Jiskra Mšeno 15:52:31 1959 C2
240 Rohreitner ČKK 15:52:35 1935 F1J
241 Drabina Slezan Frýdek-Místek 15:53:17 2013 K1
242 Srnáková-Jamrichová MFF 15:53:27 2011 K2W
243 Hájek Jiskra Kolín 15:53:37 1957 K1
244 Zeman Jiskra Železný Brod 15:54:18 1958 K1T
245 Pech-Lomecký Sokol Podolí 15:54:42 1948 F2
246 Maršálek-Svoboda SK Smíchov 15:55:02 1931 F2
247 Janů-Baďura Dynamo Praha 15:56:52 1953 C2
248 Fried Tatran České Budějovice 15:57:11 1957 K1
249 Štochl-Štochl ZKKV 15:57:13 1932 F2
250 Selecký-Němeček Slávia VŠ 15:57:37 1959 F2T
251 Babánek Spartak Praha 15:58:09 1958 K1
252 Votava-Černý Aeropal 15:58:13 1952 C2
253 Maršálek Sokol Podolí 15:59:18 1949 F1
254 Skok-Bártík Jitex Týn n. Vlt. 15:59:26 1951 K2
255 Rajnyš Lokomotiva Braník 15:59:36 2013 K1
256 Sedláček-Brzák Spatak Modřany Aeropol 15:59:55 1953 C2
257 Šváb ATK 16:00:25 1951 F1
258 Oxenbauer-Pohorský Č.Y.K. 16:00:37 1935 C2J
259 Máša Sokol Dynamo Slavia 16:01:27 1951 K1
260 Odvárko-Vrdlovec Dukla Praha 16:01:39 2012 C2T
261 Hájek-Jindřich Sokol Kolín 16:01:40 1951 K2
262 Bandžáková Sokol Pražský (SVK) 16:04:08 2012 K1W
263 Schneider Spartak Stalingrad 16:04:51 1957 K1
264 Kazda-Novotný   16:05:00 1924 C2
265 Kočan Bohemians Praha 16:05:23 2013 K1
266 Charva-Babánek Spartak 9. května 16:06:02 1957 F2
267 Randák-Sýkora Lokomotiva Nymburk-Slavia ITVS 16:06:20 1957 F2T
268 Pišof-Tyl SK Smíchov 16:06:50 1932 F2
269 Novotný ČSD Kolín 16:07:08 1952 K1
270 Špirk-Dvořák Sokol Podolí 16:09:11 1951 C2
271 Bouřil Sparta ČKD Sokolovo 16:10:15 1951 F1
272 Humpál-Mayer Sokol Podolí 16:11:30 1948 F2
273 Karlík-Felix Sokol Podolí 16:11:48 1937 C2
274 Fuegner-Olexa KVS 16:11:59 1931 F2
275 Skřivánek-Růžička Šverma Jinonice 16:12:58 1952 C2
276 Kramář-Dobiášová ČYK 16:13:00 1928 F2
277 Mayer Sokol Podolí 16:13:05 1951 K1
278 Fiala-Karlík Sp. Tatra Smíchov – Spartak Praha 16:13:25 1953 C2
279 Šváb V. Slovan Olomouc 16:14:16 1959 F1
280 Starý-Reinisch Sokol Nusle 16:14:34 1951 C2
281 Kopsa-Dvořák Spartak 9. května 16:14:48 1957 C2
282 Lášek-Lášek Sokol Hodkovičky 16:15:07 1951 F2T
283 Mottl-Pelzer Sokol Nusle 16:16:32 1951 F2T
284 Svoboda-Balík Spartak Modřany 16:17:36 1959 C2
285 Svoboda-Novotný Sokol Kolín 16:17:41 1951 C2
286 Lenc-Lenc Jiskra Bechyně 16:18:50 1957 C2
287 Herzan-Vaneček Prosport Olomouc 16:19:12 2011 C2T
288 Ivanov Lokomotiva Beroun 16:20:43 2010 K1
289 Mach Baník Sokolov 16:20:56 1958 K1
290 Neuwirth Lokomotiva Praha 16:20:57 1953 F1
291 Reif   16:21:31 1930 F1
292 Vyhnal Sokol Podolí 16:22:27 1951 F1
293 Kopp-Guenal ZKKV 16:22:59 1935 F2J
294 Beránek-Paukert Dynamo Slavie 16:24:02 1951 C2
295 Makalouš ÚD Rudé hvězdy 16:24:28 1953 F1
296 Kopp-Mayer Č.Y.K. 16:25:00 1937 F2
297 Kodat-Skalický KVT 16:25:45 1932 C2
298 Kolín ZKKV 16:26:06 1935 F1J
299 Halda-Mareš Sezemice-MH Pardubice 16:26:20 2010 C2
300 Venta-Hamák Sokol Pražský-TJ VS Kadaň 16:27:18 2012 C2T
301 Kořínek-Kliment Vodní skauti 16:27:23 1935 C2J
302 Pfoff Kanoistika Poděbrady 16:28:03 2010 K1
303 Laube Lokomotiva Beroun 16:29:16 2010 K1
304 Lášek-Lášek Spartak Modřany 16:33:12 1953 F2T
305 Lhoták-Pergler Spartak Stalingrad 16:35:16 1957 C2
306 Ryska J.-Doležal Yroquois 16:36:11 1929 C2
307 Mottl-Škrdlant SKEP 16:36:12 1937 C2
308 Klíma-Lomecký Slavia Dynamo 16:36:21 1950 F2
309 Pulda-Fulín Sokol Zbraslav-Ralsko 16:36:56 1951 C2
310 Kraus-Zdeněk Sokol Podolí 16:37:28 1948 F2V
311 Esentier Sokol Kovo Děčín 16:37:50 1951 F1
312 Šváb H. Slovan Olomouc 16:38:17 1959 F1
313 Weber-Žlábek Sparta ČKD Sokolovo 16:39:03 1951 F2T
314 Herzan-Vlček Prosport Olomouc 16:40:01 2012 C2T
315 Bartyzal-Prueher Tatran České Budějovice 16:41:04 1957 C2
316 Moravec-Hauner   16:41:22 1929 F2
317 Šmatlák-Švejdar Vodní skauti 16:41:36 1935 C2J
318 Lášek-Lášek Aeropal 16:41:52 1952 F2T
319 Růžička-Kostinec Lokomotiva Praha 16:41:59 1956 C2T
320 Mareš MH Pardubice 16:42:27 2011 C1
321 Simbartl Sokol Přeštice 16:42:34 1951 F1
322 Novák-Andr Spartak Sokolovo 16:42:58 1958 C2T
323 Skolil-Herman Sokol Kovo Děčín 16:44:09 1951 F2
324 Šamšula KK Olomouc 16:44:48 2013 K1
325 Smítka SC 80 Chomutov 16:45:32 2012 K1
326 Randák Sokol Štít 16:45:37 1951 K1
327 Dvořák-Dušek Slavia Dynamo 16:45:39 1950 F2
328 Brukner-Konečný Č.Y.K. 16:45:42 1935 C2J
329 Kellner-Sehnoutka Lokomotiva Beroun 16:46:21 2010 K2
330 Babánek Sokol Podolí 16:46:43 1951 F1
331 Pavelec Sokol Štít 16:46:58 1951 K1
332 Kraus-Tyl SK Smíchov 16:47:00 1933 F2
333 Maršálek-Svoboda SK Smíchov 16:47:01 1933 F2
334 Novák Sokol Nymburk 16:47:44 1951 K1
335 Felix-Kudrna Sokol Podolí 16:48:40 1950 C2
336 Potůček-Zeman ČYK České Budějovice 16:49:13 1931 C2
337 Felíček Sokol Podolí 16:51:01 1935 F1
338 Pazourek Jiskra Bechyně 16:51:47 2013 K1
339 Poláček-Antoš Žižka Praha 16:53:57 1959 C2
340 Oxenbauer-Pohorský ČYK 16:54:31 1932 C2
341 Banovič-Pecka Slavia Dynamo 16:56:08 1950 F2
342 Mayer-Werberger Turing Club 16:58:36 1931 F2
343 Reich-Karlík KČK 16:59:35 1929 C2
344 Skřivánek-Lenz Sokol Hodkovičky 17:00:33 1951 C2
345 Jelínek-Hrabě Sokol Kovo Děčín 17:01:57 1951 F2
346 Kožmín Spartak Sokolovo 17:02:54 1959 F1T
347 Špička-Straka Spartak Hloubětín Tesla 17:04:55 1953 C2T
348 Zemánek-Janáč SKS 17:07:37 1937 C2
349 Karlík-Eckert Sokol Podolí 17:08:21 1930 C2
350 Příhoda Spartak Praha Motorlet 17:10:32 1953 K1
351 Bouda-Mičan Lokomotiva Č. Budějovice 17:11:03 1959 C2T
352 Luka-Vávra Sparta ČKD Sokolovo 17:11:26 1951 C2
353 Rus-Felix Vysokoškolský sport Praha 17:13:00 1931 C2
354 Straka-Špička Aeropal 17:15:43 1952 C2T
355 Paučová-Bandžáková VK Tatran Bratislava 17:16:15 2011 K2W
356 Karlík-Lomecký O. Sokol Podolí 17:18:14 1950 C2
357 Nápravník-Nápravník Sokol Spoartak Modřany 17:18:51 1951 C2T
358 Luňáček-Šíma Jitex Týn n. Vlt. 17:18:51 1951 C2T
359 Svačina-Červený Sokol Modrá 17:18:51 1951 C2T
360 Babánek Sokol Jawa 17:19:26 1952 F1
361 Venta-Hamák Sokol Pražský-TJ VS Kadaň 17:19:34 2013 C2
362 Pokorný Spartak AZKG 17:20:42 1957 F1
363 Polívka SK Vodní sporty Blovice 17:23:22 2011 K1
364 Ryska E.-Čermák Iroquois 17:23:56 1932 C2
365 Klabouch Slavia Dynamo 17:24:57 1950 F1
366 Los-Vlček Slavia Dynamo 17:24:59 1950 C2
367 Halda Prosport Sezemice 17:25:12 2011 C1
368 Háková-Herda Bohemians Praha 17:26:17 2012 K2
369 Šafařík-Burian ÚDA 17:29:41 1952 F2T
370 Tůma Dynamo Praha 17:30:20 1953 F1T
371 Krušberský-Makalouš Rudá Hvězda 17:31:28 1952 F2
372 Gavenda Železárny Třinec 17:32:24 1952 F1
373 Ryska E.-Čermák Iroquois 17:32:47 1931 C2
374 Wachtl Dynamo Slavie 17:33:10 1952 F1T
375 Nič   17:33:14 1955 F1T
376 Nikulina Nižnij Novgorod (RUS) 17:33:47 2012 K1W
377 Vinecký-Jakubianský ČKD-Stalingrad 17:36:44 1952 C2T
378 Rus-Felix Vysokoškolský sport Praha 17:36:57 1933 C2
379 Herzán-Vlček Prosport Olomouc 17:37:20 2013 C2
380 Škalda Sokol Smíchov 17:38:24 1950 F1
381 Mareš MH Pardubice 17:40:17 2013 C1
382 Hlom Baník Karlovy Vary 17:40:35 1957 F1
383 Pištěcký Sokol Pražský 17:41:05 2011 C1
384 Polívka VS Blovice 17:41:42 2010 K1
385 Hájek Slavia Dynamo 17:43:05 1950 F1
386 Vráblík-Blecha Svazarm Kolín 17:43:45 1957 F2T
387 Randák-Novák Nymburk-VSJ Pardubice 17:44:56 1950 F2
388 Dusil-Doleček Iroqouis 17:45:24 1934 F2
389 Kalibera-Macoun Řeka 17:45:40 1935 C2J
390 Lipovský-Veselý Záv. Kan. Vltava 17:46:25 1932 C2T
391 Sýkora Vyšší lesn. škola Trutnov 17:49:56 1952 F1T
392 Lhoták-Dorazil Stalingrad 17:55:15 1959 C2
393 Krajíc-Kop ZKKV 17:55:50 1932 C2
394 Hájek ZK Dynamo 17:57:34 1948 F1J
395 Randák-Novák Sokol Nymburk 17:58:26 1948 F2J
396 Kocmout-Rákosník ČYK České Budějovice 18:02:38 1931 C2T
397 Pištěcký Sokol Pražský 18:03:33 2013 C1
398 Polívka SK Vodní sporty Blovice 18:04:50 2012 K1
399 Vyhnal Sokol Podolí 18:06:00 1950 F1
400 Hermann-Hajský   18:07:30 2013 C2
401 Felix-Švejda Sokol Podolí 18:09:18 1934 C2
402 Mach Jiskra Sokolov 18:09:32 1957 F1T
403 Jelínek-Skolil Spartak Děčín 18:10:44 1950 F2
404 Bartoš Testostroj Teplice 18:12:45 1952 K1
405 Venta-Hamák Sokol Pražský-TJ VS Kadaň 18:13:15 2011 C2T
406 Váňa Slavia Dynamo 18:13:49 1950 F1
407 Sýkora Železničáři Trutnov 18:15:08 1951 F1T
408 Čermák-Zápal RH Praha-Svazarm Praha 18:16:47 1957 C2T
409 Lášek-Lášek Sokol Hodkovičky 18:20:55 1950 F2T
410 Štefka-Dvořák Sokol Podolí 18:26:20 1948 C2J
411 Liška Spartak Modřany 18:30:03 1957 F1T
412 Šimůnek Jiskra Sokolov 18:30:10 1957 F1T
413 Ryška-Froechsel Iroqouis 18:32:27 1934 F2
414 Potůček-Píšek ČYK České Budějovice 18:33:49 1933 C2
415 Jindra-Beránek Slavia Dynamo 18:39:27 1950 C2
416 Procházka-Míka RK Týn 18:39:31 2010 C2T
417 Pelzer-Bubeník OS Varjag 18:41:13 1948 F2J
418 Nohejl-Novák Sl. St. Banka Praha 18:41:39 1957 F2T
419 Svoboda-Novotný Sokol Kolín 18:41:58 1950 C2
420 Oxenbauer-Pohorský Č.Y.K. 18:45:05 1934 C2
421 Procházka-Míka RK Týn nad Vltavou 18:46:14 2011 C2T
422 Starý-Reinisch Sokol Nusle 18:46:40 1950 C2
423 Bartoň-Podlešák Jak pijeme, tak jedeme 18:47:42 2011 C2T
424 Křeček-Pustina   18:52:40 1933 C2J
425 Růžička-Jurečka Slavia Nymburk 18:56:10 1957 C2T
426 Laník-Mandutz Slavia Nymburk 18:56:42 1957 C2T
427 Kocmout-Rákosník Y.K. České Budějovice 19:08:25 1930 C2T
428 Ryska-Veselý Iroquois 19:12:46 1933 F2J
429 Simbártl Sokol Přeštice 19:14:12 1950 F1
430 Klabouch Dynamo České Budějovice 19:14:33 2012 K1
431 Fuka-Kaňka JČE České Budějovice 19:17:21 1950 C2
432 Prokš-Hájek Klub vodních turistů 19:19:59 1933 C2T
433 Bláha-Čistý OS Varjag 19:23:32 1948 F2J
434 Koblic KČT Praha 19:24:21 1948 F1J
435 Rufer Lokomotiva Nymburk 19:29:51 1959 C1
436 Blabula-Skočdopole ČYK Praha 19:32:25 1931 C2T
437 Záleský Slavia Dynamo 19:32:54 1950 F1
438 Frýd Sokol Týn nad Vltavou 19:35:30 1950 F1
439 Novák Slavoj Vyšehrad 19:36:21 1959 C1
440 Šafář-Svoboda Sokol Braník 19:41:43 1948 C2J
441 Reif V.-Reif J.   19:42:08 1927 C2
442 Havel-Sláma ČYK Praha 19:53:58 1931 C2T
443 Hála Spartak Modřany 19:55:25 2013 K1
444 Ludwig-Hannelt Wassersportverrein Wedwigen 20:01:08 1927 F2
445 Ouředník Vyšší Brod 20:01:54 2010 K1
446 Felix-Kudrna KVS Praha 20:10:00 1955 C2
447 Bartoň-Podlešák Jak pijeme, tak jedeme 20:10:48 2012 C2T
448 Vízner-Šťastný Sokol Podolí 20:12:14 1925 C2
449 Kopp-Kolín Vltava 20:16:25 1933 C2
450 Maršálek Sokol Podolí 20:17:53 1948 F1V
451 Rath-Thiel   20:18:48 1923 F2
452 Zedník Seakayak Děčín 20:23:36 2012 K1T
453 Holub-Pavelka Racek Brno 20:24:26 2010 K2
454 Hájek Sokol Kolín 20:32:21 1951 F1T
455 Vokřál Sokol Kolín 20:35:09 1950 F1
456 Kott-Čumpelík ČYK 20:38:39 1929 C2T
457 Brožek, Budinský, Hlubuček S., Hlubuček M., Sova, Bulířová, Drahovzalová, Tegtmajerová, Tyl,  Franěk, Malá, Svolinský RK Dragon Jablonec 20:43:42 2013 D
458 Mahler   20:47:04 1927 F1
459 Kalibera-Macoun Vodní pedestráni 20:50:09 1934 C2
460 Kubát Spartak Ústí nad Labem 20:53:55 1950 F1T
461 Chromovský Kotva Braník 21:18:28 2013 K1T
462 Kocmout-Procházka Y.K. České Budějovice 21:25:23 1929 C2T
463 Weigett-Haener   21:25:47 1923 C2
464 Svoboda Prosport Sezemice 21:26:02 2012 C1
465 Koptiš-Mora   21:28:12 2010 C2T
466 Bíca-Šírek Necky.cz 21:29:24 2010 C2T
467 Bělka ROW J.I.M 21:31:09 2013 K1T
468 Zelenka-Vyskočil Vltava 22:05:03 1933 C2T
469 Klabouch České Budějovice, Nutrixion 22:14:42 2011 K1
470 Fišer-Winter   22:18:49 1923 C2T
471 Ouředník-Švec My dojedeme 22:23:59 2011 C2T
472 Putzer SK Kaplice 22:27:26 2013 K1T
473 Černý-Oták   22:27:51 1925 C2T
474 Volák Radkov 22:47:10 2011 K1
475 Šárka-Hájek RK Stan 22:51:14 2013 C2
476 Vrzalová SK H33 a spol. 23:21:38 2012 K1WT
477 Líhař C&K Rožátov 23:47:42 2011 K1
478 Podlešák-Bartoň   23:56:12 2010 C2T
479 Ouředník-Švec Vyšší Brod-Písek 24:08:03 2012 C2T
480 Putzer-Grofek SK Kaplice 24:08:03 2012 C2T
481 Chromovský Kotva Braník 24:32:30 2013 K1
482 Koepl KVS Praha 24:42:42 2013 K1
483 Ouředník-Dušátko Vyšší Brod-Chemička Ústí n. L. 24:42:43 2013 C2
484 Vokřál-Širc SK Fortuna Kolín 25:17:35 2010 C2T
485 Syrovátka-Hovorka ZŠ Nová 26:31:50 2012 C2T
486 Korouš SK Zlíchov 26:44:31 2011 K1
487 Korouš SK Zlíchov 26:59:56 2011 K1
488 Engstler-Richter ČYK (Lilly) 27:12:00 1922 C2T
489 Ouředník-Švec Vyšší Brod-Písek 27:15:52 2013 C2
490 Pinc-Grofek   27:15:52 2013 C2
491 Petráš-Hoza ČVUT 27:17:31 2011 C2T
492 Havlíček-Havlíček ČYK (Ferro) 28:40:00 1922 C2T
493 Breitenfeld-Mayer Vl. ČYK (Canada) 33:10:00 1922 C2T
494 Mayer B.-Vondřich ČYK (Hiawatha) 35:56:00 1922 C2T
495 Konečný-Cífka ČYK (Dingo) 35:59:00 1922 C2T
X Wiesner-Cígner Sokol Podolí   1928 C2
X Hrabánek-Převrátil KVT   1928 C2
X Eckert-Čumpelík KVT   1928 C2
X Vyskočil-Červinka ČYK   1928 C2
X Kotrbach-Muehlbach ČKK   1928 C2T
X Lejčka-Maršálek     1930 F2
X Křeček-Formánek KVT   1931 C2
X Gottfried-Šanda KVS   1931 C2
X Vendler-Treschler Iroquois   1931 F2
X Haleš-Veselý ČYK Praha   1931 F2
X Kuhn Včela Brno   1950 F1T

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *